NASZE PŁYTY

 separator

MAŁE FRUKTAKI

Skąd pomysł na projekt?
Centrum Uśmiechu to niekwestionowane gwiazdy muzyki dziecięcej. „Gruszkę” czy „Olimpiadę w Jarzynowie” zna praktycznie każde dziecko w kraju. W trosce o naszych najmłodszych fanów ( 0- 4 l.) postanowiliśmy stworzyć projekt, który będzie odpowiedni dla nich. W ten sposób powstały Małe Fruktaki – czyli piosenki dla maluszków śpiewane przez dzieci.
Poprzez Małe Fruktaki chcemy pokazywać, tym najmłodszym dzieciom, otaczający ich świat. Część piosenek ma charakter interaktywny – dzieci wraz z opiekunami mogą odtwarzać, poprzez ruch, to o czym śpiewają Małe Fruktaki. Pierwszą piosenką promującą Małe Fruktaki jest „Piesek”.

#MaleFruktaki

separator

FRUKTAKOWO ZAGADKOWO

  • Pan Zgadulek
  • Truskawka
  • Jagoda

W programie tym główną rolę odgrywa ciekawy świata Pan Zgadulek, który niczym Szalony Kapelusznik z Alicji w Krainie Czarów poszukuje odpowiedzi na zaskakujące pytania, których nie boją zadawać się dzieci, jak np. czy dzięcioła boli głowa, ile nóg ma stonoga. Do pomocy, nasz bohater ma dwa Owoce - Jagodę oraz Truskawkę. Show ma interaktywny charakter, podczas którego nie może zabraknąć Gruszki czy Olimpiady w Jarzynowie.

W KRAINIE BRZECHWY I TUWIMA

  • Burak
  • Szczypior
  • Marchewka

Koncert w którym występują trzy postaci – Pan Burak, Szczypiorek oraz Marchewka - które śpiewają piosenki do wierszy gigantów pióra – Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Podczas koncertu można usłyszeć muzycznie opracowane mi.in: Na straganie, Okulary, Leń czy Lokomotywa. Program ma charakter interaktywny i jest niezłą gratką nie tylko dla najmłodszego pokolenia ale również sentymentalnym powrotem do dzieciństwa dla ich opiekunów i rodziców. Edukacyjny wydźwięk programu jest tutaj podwójny – artyści poprzez swój wizerunek zachęcają dzieci do spożywania warzyw i owoców, a także uczą, poprzez piosenki, wierszy klasyków literatury dziecięcej.

NA ZIMOWY CZAS

  • Pan Orzeszek
  • Truskawka
  • Jagoda

W programie tym biorą udział trzy postaci – najbardziej świąteczna postać w Owocowie – Pan Orzeszek, a także znane i lubiane przez dzieci owoce Jagoda i Truskawka. Tematyka show budowana jest wokół świątecznego klimatu, dlatego też kilka piosenek ma charakter świąteczno-zimowy – oczywiście niezaprzeczalne hity Centrum Uśmiechu również są wykonywane podczas koncertu. W przerwach między piosenkami artyści przeprowadzają konkursy nawiązujące do tematyki imprezy, a całe show jest interaktywne.

 

Impressario:

Sławomir Szudrowicz
+48 601 96 06 42
slawekmuza@wp.pl
www.centrumusmiechu.pl